धनुषामा चाँदीको गहना लुट्न एक महिला लाई हत्याको प्रयास

कोल्हवी न्यूज
२०७८ कार्तिक ६, शनिबार ०७:१०

चाँदीको गहना लुट्न एक महिलाको हत्या गर्ने प्रयास भएको छ ।तर हत्या गर्ने बेलामा ति महिला जोरले कराउन थालेपछि लुटेरा भागे र उनको ज्यान जोगियो । घटना धनुषा जिल्लाको विदेह नगरपालिका ६ गिद्धा टोलको हो । स्थानीय रामबहादुर मण्डलकी श्रीमती ५५ वर्षीया जमुनदेवी घाँस काट्न खेत गएकी थिइन् ।

सोही क्रममा लुटेराले गहना लुट्न उनको हत्याको प्रयास गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।छुराले घाँटी रेट्नैलाग्दा महिला जमुनदेवी कराएपछि लुटेरा भागेको र स्थानीयले उनलाई उद्धार गरी जनकपुरस्थित प्रादेशिक अस्पताल लगिएको छ ।

घाँटीमा छुरा लागिसकेकाले रगत बगेको बताइएको छ । उनको उपचार जारी छ ।प्रहरीका अनुसार भुट्टा नामको लुटेराले जमुनदेवीलाई मारेर गहना लुट्ने प्रयास गरेका थिए । फरार भएका भुट्टाको खोजी भइरहेको छ । उनलाई पक्राउ गरी कानून बमोजिम कारबाही गर्ने प्रहरीले जनाएको छ । जनकपुरपाटीबाट

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*