नक्कली सरकारी नियुक्ति दिएको आरोपमा जनकपुरबाट युवक पक्राउ

कोल्हवी न्यूज
२०७८ माघ १५, शनिबार ०७:४९

सरकारी जागिरको नक्कली नियुक्ति दिएको आरोपमा मधेसको राजधानी जनकपुरधामबाट एकजना पक्राउ परेका छन् । सडक डिभिजन कार्यालय जनकपुरमा तीनजनालाई नक्कली सरकारी नियुक्ति दिएर ठगी गरेको आरोपमा जनकपुरबाट युवक पक्राउ परेका हुन् ।

पक्राउ पर्नेमा धनुषाको धनौजी गाउँपालिका वडा नम्बर १ बस्ने २५ वर्षीय शहादत राईन छन् । राईनले स्थानीय १९ वर्षीय बबलु पासमान, २० वर्षीय पारस कुमार पासवान र दिपेश कुमार पासवनलाई सडक डिभिजन कार्यालय जनकपुरमा सुपरभाइजर पदमा जागिर दिएको भन्दै ठगी गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार राईनले सडक डिभिजन कार्यालयको लेटरप्याड, सरकारी छाप किर्ते गरी उनीहरुलाई सुपरभाईजर पदको नियुक्ती पत्र, मासिक तलब र सो पद सम्बन्धि उम्मेदवारको समझौता पत्र दिएर ठगी गरेका छन् । प्रहरीका अनुसार सडक डिभिजन कार्यालयमा सुपरभाइजर पदमा जागिर दिएको बापत तीनैजनाबाट जनही राईनले २ लाख रुपैयाँ ठगी गरेको अनुसन्धानबाट खुलेको छ ।

तीनैजनाले संयुक्त रुपमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषामा राईनमाथि किर्ते, ठगी शीर्षकमा उजुरी दिएका थिए । सोको आधारमा प्रहरीले खोजतलासको क्रममा राईनलाई बुधबार जनकपुरधामको कदमचोकबाट पक्राउ गरेको थियो ।

उनले आफूले किर्ते गरेको समेत स्वीकार गरिसकेकाले बुधबारनै जिल्ला अदालतबाट सरकारी छाप दस्तखत किर्ते र ठगी मुद्दा १० दिनको म्याद थप गराई अनुसन्धान गरिरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाका प्रवक्ता ९डिएसपी० दीपक कुमार रायले बताए । यात्राडेलीबाट

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*