पचास लाख बराबरको भन्सार छलिका सामान लोड गरिएको ट्रक सहित एक जना प्रहरीको नियन्त्रणमा

कोल्हवी न्यूज
२०७८ माघ ७, शुक्रबार ०५:५६

काठमाण्डौं लग्दै गरेको विल विजक भन्दा बढी खुद्रा मालबस्तुहरू करिब पचास लाख बराबरको भन्सार छलिका सामान लोड गरिएको ट्रक सहित एक जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

पर्सा जिल्लाको बिरगंज महानगरपालिका वडा नम्बर ८ स्थित माईस्थान सडक खण्डमा प्र।२९०३०००१ ख ३३८९ नम्बरको मालबाहक ट्रकमा लग्दै गरेको खुद्रा सामानहरु तथा आर्डवेयरका पार्टसहरु लोड गरिएको ट्रक सहित रौफ आलमलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साको प्रहरी टालीले बिशेष सुचनाका आधारमा सो ट्रकलाई रोकेर चेक जाँच गर्दा पचास लाख बराबरको सामान सहित आलमलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले बताए । पक्राउ परेका आलम पर्सा जिल्ला कै बिरगंज महानगरपालिका वडा नम्बर २ छपकैया बस्ने ३२ बर्षिय पुरुष रहेको पनि प्रहरीले बताएका छन् ।

पक्राउ परेका आलमलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले आफ्नो नियन्त्रणमा लिएको र लोड गरिएको सामान सहित ट्रकलाई आवश्यक कारबाहीका लागि राजश्व अनुसन्धान कार्यालय पथलैया बारामा बुझाई दिएको पर्साका प्रहरी नायब उपरिक्षक ओम प्रकाश खनालले जानकारी दिनु भयो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*