कोरोना महामारीमा मदिरा पार्टी गरेपछि बेलायती प्रधानमन्त्रीले माफी मागे

कोल्हवी न्यूज
२०७८ पुष २९, बिहीबार ०६:२८

बेलायती प्रधानमन्त्री बेरिस जोनसनले आफ्नो सरकारी आवास ‘१०, डाउनिंग स्ट्रीट’ मा भएको एक मदिरा पार्टीलाई लिएर माफी मागेका छन् ।यो पार्टी मे २०२० मा कोरोना महामारीका बीच भएको थियो जतिबेला महामारीलाई लिएर लगाइएका प्रतिबन्धहरु जारी थिए । बेलायतमा बिगत दुई दिन यता यो मुद्दा जोडतोड साथ उठिरहेको थियो । प्रधानमन्त्रीको आवास कार्यालयले यसबारेमा जाँच भइरहेको छ भन्दै यो प्रश्नलाई टार्दै आएको थियो ।

प्रधानमन्त्रीसँग प्रश्न कार्यक्रमको सुरुआत हुनासाथ जोनसनले माफी माग्न चाहेको बताएको थिए । उनले महामारीमा करोडौं मानिसले समस्या भोगिरहेको आफूलाई थाहा भएको बताए । उनले नियम बनाउनेले नै निमयको उचित रुपमा पालन नगरेको स्वीकार गरे । उनले घटनाको जिम्मेवारी आफूले लिने बताए । एजेन्सी

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*