विवाहका लागि बैंकमा चोरी, विवाह अघि नै बेहुला जेल चलान

कोल्हवी न्यूज
२०७८ पुष २९, बिहीबार ०६:२०

भारतमा विवाहका क्रममा विभिन्न घटनाहरु सार्वजनिक भइरहेका छन् । कहिलेकाहीँ बिवाहको मण्डपमा केही भयो भन पनि कोलाहल मच्चिन्छ । यस्तै एउटा घटना सार्वजनिक भएको छ, जहाँ विवाहअघि नै बेहुलालाई प्रहरीले उठाएर लगेको छ। बेहुलाले आफ्ना साथीहरूलाई पार्टी दिंदा प्रहरीले बैंक लुटेको आशंका गरेको थियो र पछि त्यो शंका सत्य सावित भएको छ । वास्तवमा यो घटना मध्य प्रदेशको कटनी जिल्लाको हो ।

आजतकको अनलाइन रिपोर्टका अनुसार केही दिनअघि कटनी जिल्लाको बरवारा तहसीलमा रहेको ग्रामीण बैंकमा चोरी भएको थियो । बैंकका कर्मचारीले भोलिपल्ट बैंकको शाखामा पुग्दा बैंकको पर्खाल तोडेर र लकरबाट पैसा गायब भएको करिब डेढ लाख रुपैयाँ चोरी भएको जानकारी दिएका थिए । यसपछि बैंकको उक्त शाखाका म्यानेजर प्रहरी चौकीमा पुगेर उजुरी दिए र चोरीको मुद्दा दर्ता भएको थियो ।

प्रहरी चौकी इन्चार्ज अंकित मिश्रले यो कुरा आफ्ना उच्च अधिकारीलाई बताएपछि उनको निर्देशनमा विशेष टोली गठन गरी चोरको खोजी सुरु गरेको जानकारी दिए । यसै क्रममा बर्वारा थाना इलाकाको रोहनिया गाउँका सुभाष यादवले आफ्ना साथीहरूलाई अनावश्यक रूपमा पार्टी गरिरहेको खबर प्रहरीलाई थाहा भयो। सूचना पाएलगत्तै सुभाष यादवलाई हिरासतमा लिई गहन सोधपुछ गरिएको थियो ।

यसपछि आरोपीले आफ्नो अपराध स्वीकार गर्दै सायद आफ्नो काम आफैले गर्नुपर्ने र पैसाको अभावमा धेरै दिनदेखि बैंकमा चोरी गर्ने योजना बनाएको बताए । जनवरी ६ र ७ गते राति बैंकको पर्खाल भत्काएर रकम निकालेको उनले बताए । हाल प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरी जेल चलान गरेको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*