श्रोत नखुलेको रकम सहित भारतिय पक्राउ

कोल्हवी न्यूज
२०७८ पुष २७, मंगलवार ०७:१८

सहस्त्र प्रहरीले रौतहटको ईशनाथ नगरपालिका २ औरैया महनोहरा गेटबाट आईतवार श्रोत नखुलेको १४ लाख ५० हजार रुपैयाँ नेपाली नोट सहित एक भारतिय युवकलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।

भारतबाट नेपाल भित्रिएको बी.आर. ०५ ए.जी. ८०५६ नम्बरको मोटरसाईकल रोकी चेक जाच गर्ने क्रमममा मोटरसाईकल चालक भारत बिहार पूर्वि चम्पारण तेलहराकला ७ का ३९ वर्षिय संजय कुमार जैसवालको साथबाट अवैध रकम बरामद गरिएको सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल ११ नं। गण हेडक्वार्टर रौतहटले जनाएको छ ।

विशेष सूचनाको आधारमा ११ नं। गण हेडक्वार्टर रौतहट र प्रदेश नं। २ वाहिनीबाट खटिएको सशस्त्र प्रहरीको संयुक्त टोलीले अवैध रकम सहित जैसवाललाई नियन्त्रणमा लिएको जनाईएको छ ।

जैसवाललाई मोटरसाईकल तथा शरिरको खुट्टा, पेट लगायतका स्थानमा लुकाएर ल्याउदै गरेको अवस्थामा श्रोत नखुलेको रकम फेला पारिएको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ । बरामद भएको रकम, मोटरसाईकल तथा मानिसलाई आवश्यक कानुनी कारवाहीको लागी जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटको जिम्मा लगाईने सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*