मोटरसाइकल चोरी अभियोगमा कोल्हवी ६ का श्याम बाबु चौधरी पक्राउ

कोल्हवी न्यूज
२०७८ मंसिर १४, मंगलवार ०७:३४

ईलाका प्रहरी कार्यालय सिमरा बाराले मोटरसाइकल चोरी गरेको अभियोगमा कोहल्वी नगरपालिका वडा नं.०६ बस्ने श्याम बाबु चौधरीलाई पक्राउ गरेको छ।
आईतबार राती जितपुरसिमरा उप–महानगरपालिका वडा नं. ०७ स्थित बकुलिया रोड बस्ने जोखन पण्डितको आफ्नै घरमा राखिएको बजाज कम्पनिको २२० सि.सि. प्रदेश  २-०३-०१३ प.२२६५  नम्बरको पल्सर मोटरसाईकल चोरी गरि लिएर जाँदै गरेको भन्ने सुचना सिमरा प्रहरीको टोलिले प्राप्त गरेको थियो ।
उक्त सुचनाको आधारमा पिछा गरी लखट्दै जाने क्रममा उप९महानगरपालिका ११ स्थित आमाटारमा उक्त मोटरसाइकल सहित चौधरी लाई पक्राउ गरेको ईलाका प्रहरी कार्यक्रम सिमराले जनाएको छ । त्यस्तै सिमरा प्रहरीले चोरी गर्न आउदा प्रयोग गरेको ना २३ प ८४४६ नम्बरको मोटरसाईकल समेत फेलापारी चौधरी ल्याई चोरी शिर्षकमा मुद्दा दर्ता गरी अनुसन्धान सुरु गरेको छ । सो घटनामा संलग्न रहेका अर्का १ जना भने भागेर फरार भएकाले निजलाई पनि खोजतलास गरि चाडै पक्राउ गर्ने सिमरा प्रहरी ले जनाएको छ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*