रौतहटमा कार दुर्घटनामा परेर मृत्यु भएका चारै जना भारतीय नगरिकको पहिचान खुल्यो

कोल्हवी न्यूज
२०७८ कार्तिक ३०, मंगलवार ०७:००

रौतहटको चन्द्रनिगाहपुर गौर सडकखण्ड अन्तर्गत झुन्खुनवा चोक नजिक शनिवार राति कार दुर्घटनामा परेर मृत्यु भएका चारै जना भारतीय नागरिकको सनाखत भएको छ । झुन्खुनवा चोक स्थित पेटरोलपम्प भन्दा दुईसय मिटर उत्तर गौर तर्फ जाँदै गरेका युके १२ सि २१०० भारतीय नम्वरको स्वीफ्टकार १ बजे अनियन्तित भई दुर्टा हुँदा सवार चारैजना भारतीय नागरिकको मृत्यु भएको थियो ।

अत्यधिक मदिरा सेवनगरि चलाएको कार तीब्र गतिको कारण अनियन्तित भई सडक’ खाडलमा खसेको थियो । २० मिटर छेउमै रहेको ठुलो घटनास्थल नजिकै बम नहरमा रहेको सुरक्षा चेकजाँचको टोलिले तत्काल कारको सिसा फुटालेर उपचारको लागि जिल्ला अस्पताल गौरमा लैजादा डाक्टरले मृत घोषणा गरेको थियो ।

मृतक चारै जनाको खल्तिबाट बरामद आइडी काईको आधारमा भारत विहार राज्यको पुर्वी चम्पारण जिल्लाको पताही थाना चेतना घर भ्रएका २५ बर्षिय दिनानाथ साह, ३० बर्षिय अरुण साह, २ बर्षिय दिलिप महतो र २७ बर्षिय अमित महतो रहेको भएको रौतहट प्रहीर प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक बिनोद घिमिरेले बताउनुभयो ।

मृतकको पहिचानको लागि भारतीय प्रहरीलाई तस्वीर सहितको म्यासेज पठाएपछि उनीहरुको परिवारजन आएर सनाखत भएको प्रहरी उपरीक्षक घिमिरेले जानकारी दिनुभयो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*