रौतहटमा एकै परिवारका दुई बालकको शंकास्पद मृत्यु

कोल्हवी न्यूज
२०७८ कार्तिक २९, सोमबार १०:१०

रौतहटको देवाही गोनाही नगरपालिका ५ टिकुलिया स्थित एकै परिवारका दुई बालकको शंकास्पद मृत्यु भएको छ । टिकुलियाका सञ्जय मुखियाका पाँच वर्षीय छोरा आकाश र चार वर्षीय छोरा विकासको विषका कारण शंकास्पद मृत्यु भएको हो ।

उनीहरुको उपचारको क्रममा ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ । दुवै बालकहरुलाई रिसिवीका कारण गाउँकै स्थानीयले विष खुवाई हत्या गरेको परिवारको भनाई रहेको छ । प्रहरीले यस घटनालाई शंकास्पद भन्दै गम्भीर अनुसन्धान गरिरहेको रौतहटका एसपी बिनोद घिमिरेल जानकारीे दिए ।

उनका अनुसार बालकहरुको विषका कारण मृत्यु भएको हो । ती बालकहरुलाई सुरुमा उपचारका लागि गरुडा लगिएको थियो । तर स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि थप उपचारका लागि आइतबार साँझ वीरगञ्ज लैजाँदै गर्दा बाटोमै ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ । नागरिकडेलीबाट साभार

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*