लाखौंको सामान ४ मोटरसाईकल सहित भारतीय तस्कर पक्राऊ

कोल्हवी न्युज
२०८१ जेष्ठ २, बुधबार १५:३८

रौतहट:रौतहट स्थित सशस्त्र प्रहरीलाई सफलता मिलेको छ। सशस्त्र प्रहरीको गस्ती टोलीले साढे ९ लाखको अबैध भारतीय सामान,४ वटा मोटरसाइकल सहित एकजना भारतीय तस्कर लाई पक्राउ गर्न सफल भएको छ।

सशस्त्र प्रहरी बल ११ नम्बर हेक्वा रौतहट र मातहतका युनिटबाट खटिगएको गस्ती टोलीले उक्त सामान मोटरसाइकल सहित तस्करलाई पक्राउ गरेको हो। भारतीय बजारबाट ९ लाख ४५ हजार १३२ रुपैया बराबरको फेन्सी कपडा, किराना, धानको बीउ लगायत बिभिन्न सामानहरू बा५१ प ९९९३,भे२ प ४३८९, विआर ०५ क्यू ९४६२ र विआर २२ एम ६११२ नम्बरको मोटरसाईकलमा राखेर भन्सार छली ल्याउँदै गरेको अवस्थामा सीमाक्षेत्र बाट भारत बिहार घोडासहन पञ्चायत ११ बस्ने बर्ष ३४ का तस्कर सन्तोष कुमार लाई गस्ती टोलीले पक्राउ गरेको सशस्त्र प्रहरी रौतहटका प्रमुख एसपी बिक्रम हुमागाईंले बताएका छन। अन्य तीनजना मोटरसाईकल चालक तस्कर गस्ती टोलीलाई हेरेर मोटरसाईकल सहित सामान फालेर भारत तर्फ भाग्न सफल भएको एस्पी हुमागाईंले जानकारी दिएका छन।

बरामद सामान मोटरसाईकल सहीत तस्कर सन्तोष लाई आवश्यक कारवाहीको लागि जिल्ला भन्सार कार्यालय गौरमा बुझाईएको सशस्त्र प्रहरी ११ नम्बर हेक्वा रौतहटले जारी गरेको सूचनामा उल्लेख गरिएको छ। पछील्लो समय प्रहरीको गस्ती टोलीले धमाधम अबैध सामान सहित तस्कर लाई पक्राउ गरिरहेको देखिएको छ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*