कपिलवस्तुबाट काठमाडौं जाँदै गरेको बस त्रिशूलीमा खस्यो : ४ को मृत्यु, ३७ जनाको उद्धार

कोल्हवी न्यूज
२०८० फाल्गुन २३, बुधबार ०७:४६

कपिलवस्तुबाट काठमाडौं जाँदै गरेको बस त्रिशूली नदीमा खस्दा ४ जनाको मृत्यु भएको छ । बुधबार बिहान कपिलवस्तुबाट काठमाडौं आउँदै गरेको सिद्धार्थ यातायातको लु २ ख २१२१ नम्बरको बस गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर ५, घाटबेसीमा खसेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकृत डीएसपी सन्तुलाल जयसवालले बताए ।

कपिलवस्तुबाट काठमाडौं जाँदै गरेको बस त्रिशूलीमा खस्यो स् ४ को मृत्यु, ३७ जनाको उद्धार
दुर्घटनापछि बसमा फसेका ३७ जनाको उद्धार गरी उपचारका लागि पठाइएको डीएसपी जयसवालले बताए । उनले भने, ‘अझै पनि उद्धार कार्य जारी छ । केही यात्रु हराइरहेका समेत छन् ।’

जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट एसपीको नेतृत्वको टोली र सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल विपद् व्यवस्थापन सुरक्षा बेस आमदघाटबाटको टोली उद्धारमा खटिएको छ । बस अनियन्त्रित भएर नदीमा खसेको अनुमान प्रहरीको छ । दुर्घटनाको विस्तृत विवरण आउन बाँकी छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*