बाराको कोल्हवीमा करिब २ लाख मुल्य बराबरको सालको गोलिया बरामद

कोल्हवी न्युज
२०८० बैशाख २१, बिहीबार ११:१४

कोल्हबी:बाराको कोल्हबी नगरपालिका वडा न.६ टोल प्रसौना र वडा न.५ टोल सोनाभारबाट करिब दुई लाख मुल्य बराबरको काठको गोलिया बरामद गरेको छ।
बुधबार करिब ६:१० बजेको समयमा ईलाका प्रहरी कार्यालय कोल्हबी बाराका प्रहरी हवल्दार राजेश ठाकुरको कमान्ड र सशस्त्र प्रहरी बेस क्याम्प कोल्हबीका प्रहरी नायब-उपरीक्षक बिश्वनाथ यादवको कमान्डमा साथै सिहोर्वा चौकीका इन्चार्ज राम सकल महतोको कमान्डमा विशेष सुराकीको आधारमा खटिएको गस्ती टोलिले गाउँको घर पछाडीको झाडीमा लुकाइ छिपाई राखेको १०० क्युफिट सालको काठ गोलिया १० थान बरामद गरि आवस्यक कार्वाहीको लागि सब बन डिभिजन कार्यालय अन्तर्गत ककडी पोस्टमा बुझाइएको बारे ईलाका प्रहरी कार्यालय कोल्हबीका प्रहरी निरीक्षक भोला सिङ्ग अधिकारीले जानकारी दिनु भएको छ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*