ससुराल सिमरका फेम वैशालीले गरिन् सुसाइड नोट लेखेर आत्महत्या

कोल्हवी न्यूज
२०७९ आश्विन ३१, सोमबार १४:४५

 भारतीय टिभी अभिनेत्री वैशाली ठक्करले सुसाइड नोट लेखेर आत्महत्या गरेकी छिन् । सुसाइड नोटमा उनले आफू मर्नुपर्ने कारण उल्लेख गरेकी छिन् ।

नोटमा वैशालीले राहुल नवलानी र उनकी श्रीमती दिशा नवलानीले आफूलाई मानसिक यातना दिएको आरोप लगाएकी छन् । सुसाइड नोटकै आधारमा प्रहरीले दम्पतीविरुद्ध धारा ३०६ (आत्महत्याका लागि उक्साउने) मुद्दा दर्ता गरेको छ ।

प्रहरीले आरोपी राहुललाई आइतबार नै हिरासतमा लिएको छ । स्रोतका अनुसार प्रहरीले उनलाई घरबाटै पक्राउ गरेको हो । प्रहरीले सुसाइड नोट प्राप्त गर्दा राहुल घरमै थिए । अहिले प्रहरीले उनीसँग सोधपुछ गरिरहेको छ ।

वैशाली अभिनित ‘ये रिश्ता क्या कहलाता है’को सम्झना धेरैलाई छ । ’ससुराल सिमर का’ शोबाट अञ्जली भारद्वाज, जसले नकारात्मक भूमिकामा उत्कृष्ट अभिनेत्रीको लागि गोल्डेन पेटल अवार्ड पनि पाएकी थिइनु । दर्शकले वैशालीलाई सुपर सिस्टर मनमोहिनी सिजन २ मा पनि देखेका थिए । उनको अन्तिम सिरियल रक्षाबन्धन थियो । तेजाजी नगर निवासी बाबु हरभजन सिंहकी २९ वर्षीया छोरी वैशाली ठक्करले शनिबार राति इन्दोरको साईबागस्थित आफ्नै घरमा आफ्नै सलमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेकी हुन् ।

प्रहरीले वैशालीको घरबाट बरामद गरेको सुसाइड नोटमा राहुल नवलानीको नाम उल्लेख छ । वैशालीले लेखेकी छन्, ‘राहुलले मलाई सताएको छ । उसले मेरो मित्रताको फाइदा उठायो। राहुलले मलाई यति धेरै दुख दियो कि मैले आत्महत्या गर्नु पर्यो । राहुलले ठगी गरेर मेरो फोटो खिच्यो । त्यसपछि यी फोटो–भिडियोहरू मेरो मंगेतर अभिनन्दन (एनआरआई डाक्टर–व्यवसायी) लाई पठाइयो। यसपछि वैशाली–अभिनन्दनको इन्गेजमेन्ट टुट्यो । वैशालीले डायरीको अन्तिम पानामा लेखेकी छिन् कि पापा–भाईले तपाईलाई धेरै माया गर्छ, तर राहुल र ती केटीलाई सजाय दिनुहोस्।’ सुसाइड नोटको एक पानामा वैशालीले २ वर्ष ५ महिना भन्दा बढी समयदेखि डिस्टर्ब भएको पनि उल्लेख गरेकी छन् ।

प्रहरीले वैशालीको सुसाइड नोट, डायरी, मोबाइल फोन बरामद गरेको छ । प्रहरीका अनुसार बरामद सुसाइड नोटको सत्यताबारे पहिले अनुसन्धान गरिने छ । हस्तलेखन विशेषज्ञको पनि सहयोग लिनेछ। वैशालीले सुसाइड नोटमा लेखेका हरेक बुँदालाई प्रहरीले नजिकबाट नियालेर पुष्टि गर्नेछ । आवश्यक परे आफन्त बाहेक सुसाइड नोटमा उल्लेख भएका व्यक्तिलाई पनि कानुनी रुपमा सोधपुछ गरिने प्रहरीले जनाएको छ । बरामद मोबाइलको कल रेकर्डिङ र म्यासेज पनि जाँच गरिने छ । मेटाइएका सन्देश वा कल इतिहास पनि पुनर्स्थापित गरिनेछ।

वैशालीले अप्रिल २०२१ मा अभिनन्दन सिंह नामका युवा डाक्टर/व्यवसायीसँग इन्गेजमेन्ट गरेकी थिइन्। दुबैको भेट लक डाउनको समयमा वैवाहिक स्थलमा भएको थियो। वैशालीले इन्गेजमेन्टको खबर सामाजिक सञ्जालमा अपडेट गर्दै एक महिनापछि सम्बन्ध तोडेको खबर पनि राखेकी थिइन् । पछि वैशालीले सामाजिक सञ्जालबाट आफ्नो इन्गेजमेन्ट तस्विर पनि डिलिट गरिन् । इन्गेजमेन्ट तोड्ने पछाडि एउटै साथी राहुलको हात थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*