पर्सामा चोरीको मोबाइलसहित एक भारतीय पक्राउ

कोल्हवी न्यूज
२०७८ कार्तिक २७, शनिबार ०७:३०

पर्सा प्रहरीले मोबाइल चोरी गर्नेहरुमाथि निगरानी बढाएको छ। यसैक्रममा पर्सा प्रहरीले एक जना भारतीयलाई बिहीवार दिउँसो वीरगंजको शंकराचार्य गेट नजिकबाट समातेको छ।

प्रहरीले चोरी तथा डाँका मुद्दाको क्रममा अनुसन्धान गर्न भारतको बिहार रक्सौल९२३ का २० वर्षीय निरज कुमार यादवलाई नियन्त्रणमा लिएको हो। उनीमाथि चोरी तथा डाँका मुद्दामा ७ दिन म्याद थप गरी अनुसन्धान भइरहेको जनाइएको छ। उनको साथबाट ओप्पो, सामसुङ, पोको र रेडमीको गरी चार थान मोबाइल बरामद भएको छ।

गत चैत १ गते वीरगंज९२३ प्रसौनीविर्ता बस्ने साहेब प्रसाद साहको घण्टाघरमा सञ्चालनमा रहेको रेयान्स रौनक ट्रेडर्स (मोबाइल पसल) मा बिहान करिब ३ बजेको समयमा चोरी भएको थियो। त्यस बेला करिब साढे १० लाख मूल्य बराबरको मोबाइलहरु चोरी भएको थियो।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*